TaniaPolisa.com - najtańsze polisy OC i AC

Dla partnerów

Zostań naszym partnerem i zarabiaj!

Otwarty program agentów ubezpieczeniowych dla naszych partnerów

Prześlij numer rejestracyjny Klienta z Twojego polecenia, a otrzymasz 10% od kwoty wykupionej Polisy! Jeżeli polisa zostanie ponownie odnowiona w kolejnych latach, będziesz regularnie otrzymywać taką samą prowizję!

Wdrożyliśmy otwarty program partnerski, który pozwala każdemu zdobywać nowych beneficjentów ubezpieczeń OC/AC dostarczanych przez TaniaPolisa. Jeżeli czujesz się na siłach wstąpić do zespołu TaniaPolisa, możesz to zrobić w każdej chwili.

Jak dołączyć? To bardzo proste. Wystarczy, że nasza agencja rozpocznie współpracę z Twojego polecenia, abyś mógł czerpać profity. Poleć naszą stronę zaufanej firmie lub osobie fizycznej, która wykupi ubezpieczenie OC/AC na naszej stronie.

Prowizja w postaci 10% od wartości każdego ubezpieczenia zakupionego na naszej stronie będzie wypłacane co roku, do dwóch dni od momentu dokonania zakupu. Poważnie podchodzimy nie tylko do naszych Klientów, ale również do wszystkich osób, które z nami współpracują, albo taką współpracę planują. W TaniaPolisa stawiamy na zadowolenie każdej ze stron, dokładając wszelkich starań, aby oferta była atrakcyjna, a warunki Programu Partnerskiego - jasne i klarowne.

Poleć nas i zacznij zarabiać od dzisiaj!

Do dwóch dni otrzymasz pierwszą prowizję od poleconej osoby

image

Poleć nas

Pozwól poleconej osobie wykupić najlepsze ubezpieczenie w TaniaPolisa

image

Poinformuj

Wyślij nam numer rejestracyjny z Twojego polecenia, abyśmy mogli to zweryfikować

image

Odpowiadamy

Mailem otrzymasz potwierdzenie zarejestrowania nowej polisy z Twojego polecenia

image

Wypłata

Do dwóch dni otrzymasz 10% prowizję, także w przyszłych latach z tego samego polecenia