TaniaPolisa.com - najtańsze polisy OC i AC

FAQ

Odpowiadamy na często zadawane pytania przez użytkowników

TaniaPolisa to proste w obsłudze narzędzie, które ułatwia wybór i zakup najlepszego ubezpieczenia. Główną zaletą TaniaPolisa jest szybki dostęp do rankingu najlepszych polis, uproszczony formularz oraz możliwość zakupu polisy jednym kliknięciem. Kalkulacje przedstawiają oferty dopasowane do wymagań, a cena jest najbardziej konkurencyjna na rynku dzięki naszym umowom partnerskim towarzystw ubezpieczeniowych.

TaniaPolisa pozwala na porównanie ofert dla firm (spółek), firm leasingowych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Możesz bez przeszkód wykupić ubezpieczenie na pojedynczy pojazd lub na całą flotę firmową. Oferta dedykowana jest dla pojazdów zarówno osobowych, jak i ciężarowych.

Kupując polisę na TaniaPolisa wybierasz ofertę najbardziej korzystną dla siebie, decydując się na jedno z zaproponowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych. W zależności od Twojego wyboru, na wykupionej polisie znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dot. zgłaszania szkody, co zwykle odbywa się na stronie internetowej wybranego Towarzystwa (PZU, Ergo Hestia, HDI, inne) lub telefonicznie.

Korzystanie z TaniaPolisa jest w pełni darmowe. Nie ma żadnych ukrytych ani dodatkowych opłat za korzystanie z kalkulatora, zarówno na etapie porównywania ofert, jak i zakupu konkretnej polisy.

Zgodnie z art. 39 ust. 1 ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, odpowiedzialność ubezpieczyciela rozpoczyna się z chwilą zawarcia umowy i zapłacenia składki lub jej pierwszej raty. W TaniaPolisa możesz zapłacić za swoje ubezpieczenie od ręki, co jest równoznaczne z rozpoczęciem okresu jego obowiązywania.